Strona Główna
O Mnie
Galeria
Oferta
Linki
Kontakt


Witam serdecznie i bardzo dziękuję za zainteresowanie moją ofertą.


Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem w roku 1976, od 1983 jest to już mój zawód, w 1986 otrzymałem dyplom fotografa. Przez tych wiele lat doświadczeń i dzięki tysiącom wykonanych zdjęć wypracowałem sobie własny, charakterystyczny styl. Ponieważ większa część mojego stażu fotograficznego przypadła na okres przed "digitalizacją" fotografii staram się, aby każde moje zdjęcie było udane. Kompozycja każdego zdjęcia jest przemyślana i dostosowana do sytuacji i warunków.


Pasja i miłość do fotografii realizowana w pracy zawodowej - to gwarancja profesjonalizmu i Państwa zadowolenia z efektów mojej pracy w Najważniejszym Dniu Waszego Życia !


Zapraszam do skontaktowania się ze mną.

Spotkając się na "żywo" przy dobrej kawie będziemy mogli lepiej się poznać i obejrzeć więcej moich prac. Państwo przedstawią swoje oczekiwania, wymagania i plan uroczystości, a ja swoje sugestie i możliwości.

Mieszkam w Pruszkowie pod Warszawą, ale oczywiście jestem mobilny i mogę wykonywać zlecenia w szeroko rozumianym sąsiedztwie (Warszawa, Ursus, Włochy, Michałowice, Babice, Ożarów, Tworki, Piastów, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Komorów, Otrębusy, Podkowa Leśna, Raszyn, Magdalenka, Nadarzyn, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Błonie itd.)

Copyright by Tomasz Miszczak